Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /nfsmnt/hosting1_2/6/b/6b044d0b-0346-43f2-bd8b-5f22bcca3c73/sedita.sk/sub/blog/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5787
Potešte svoje deti sladkým rozprávkovým dobrodružstvom | SEDITA
Vyberte stranu

Potešte svoje deti sladkým rozprávkovým dobrodružstvom

Horalky prichádzajú s exkluzívnym darčekom.

V spolupráci s ilustrátorkou Adelou Režnou sme pripravili originálny rozprávkový kufrík, na ktorom Horalky spájajú aj odvekých nepriateľov akými sú vlk s Červenou čiapočkou alebo vlk s tromi prasiatkami. Kufrík je k dispozícii v 2 farebných prevedeniach a nájdete v ňom nielen 15 Horaliek, ale aj kulisu divadielka s motívom danej rozprávky.

Na vnútornej strane papierového rukávu sa nachádzajú rozprávkové postavičky na vystrihnutie. Stačí do nich vložiť špajdľu, zlepiť a predstavenie môže začať!

Prázdny kufrík s rozmermi 35 x 23 x 9,5 cm je vhodný napr. na výtvarné pomôcky, na uskladnenie hračiek alebo iných pokladov tých najmenších. Tak vezmite vaše deti na výlet do najkrajšej krajiny, aká existuje – do krajiny fantázie. S týmto kufríkom si budú môcť zahrať rozprávkové divadielko a keďže je plný Horaliek, môže ich sprevádzať aj na mnohých ďalších dobrodružstvách.Kufríky je možné zakúpiť vo vybraných predajniach COOP, Tesco, Billa, CBA, Terno, Fresh a podnikových predajniach Sedita v priebehu augusta a septembra.

 

Share This